درباره ما  


 
akahide Ishida, who succeeded his father Ryuichi Ishida in 2010

ایشیدا اروپا یکی از پیشروترین ارائه‌هندگان راه‌حل‌های اتوماسیون برای چالش‌های به‌سرعت در حال تغییر مربوط به بسته‌بندی محصولات جهت استفاده مصرف‌کنندگان و بخش خدمات مواد غذایی است

ما نسبت به طراحی، ساخت و فروش ماشین‌آلات به‌صورت موردی اقدام می‌کنیم. ما همچنین خطوط کامل بسته‌بندی یا جزئی از آن و همچنین سالن‌های بسته‌بندی برای مواد غذایی تازه و اسنک را با استفاده از تجهیزات و نرم‌افزارهای تولید خود ارائه کرده و خدمات مدیریت پروژه را رشوه و فساد ضدّ سیاست تجهیزات ایشیدا و سایر تولیدکنندگان فراهم می‌کند.

ماشین‌آلات ما شامل ترازوهای چندتوزینه, ترازوهای برش‌دهنده, ترازوهای بررسیپاکت‌ساز اسنکوکیوم‌کننده, تست وکیوم, برچسب‌زن وزن-قیمت و سیستم‌های بررسی با اشعه ایکس، بازدید چشمی و بسته‌بندی خودکار جعبه است.

خطوط بسته‌بندی ما (لطفاً نگاه کنید به راه‌حل‌های یکپارچه) دارای مزیت تولید و تأمین از یک منبع واحد و در نتیجه یکپارچگی کامل است. ما دارای تخصص کاربردی سطح بالای بین‌المللی مورد نیاز برای ادغام کامل آنها با فعالیت‌هایی مانند فرآوری گوشت و مرغ از جمله دانش و مهارت‌های نرم‌افزاری برای یکپارچه کردن آنها در سیستم‌های اتوماسیون کارخانه و منابع سازمان هستیم. ما همچنین تجهیزات جانبی، مانند جرثقیل، فیدر، جداکننده‌های جعبه و سینی، نوار نقاله و سیستم‌های پرکن را تأمین می‌کنیم که باعث می‌شود این سیستم‌ها به‌طور روان و قابل اعتماد کار کنند.

مدیریت پروژه ایشیدا از حیث ترکیب تخصص گسترده صنایع غذایی با روش‌های پیشروی سازمان‌دهی پروژه منحصر به‌فرد است.